Täna tahaksin kirjutada sellest, miks ma olen ääretult tänulik, et hambaarstid leiutasid sellise supertoote nagu on UV geel küüntele ja uuest ägedast tootest, mille ma avastasin enda jaoks.
Mu enda naturaalsed küüned on eluaeg olnud kuivad, kihistuvad ja pehmed – tavaline küünelakk pidas pool päeva küüntel vastu ja siis hakkas otstest kooruma – milline ajaraiskamine iga järgnev maniküüri protseduur tundus olevat:
– lükkad küünenahad tagasi
– lõikad narmendavad küünenahad ära
– aluslakk – ootad kuivamist
– värvilakk – ootad kuivamist
– teine kiht värvilakki – ootad 2x kauem kuivamist, kui eelmiste kihtidega
– lõpuks pealislakk otsa – jälle ei saa vähemalt 10-15min midagi teha…
Ahjaa, kas Sul oli ka nii, et JUST siis, kui Sa olid saanud pealislaki peale kanda oli vaja ilmtingimata kohe mingi asi ära teha :)?
Loomulikult paar täket nö. eelajaloolist “nail arti” sai ka kindlasti kogemata tehtud, mille silusin keelega kergelt üle, et jääks vähem märgatav ja VOILAA uhke maniküür oligi valmis!
Kogu protseduur võttis kõigest 30-45 min selleks, et seda ilu umbes 4 tundi nautida ja siis hakkas otstest tükke lendama. Kohutav ajaraiskamine :(((
Peale Iluteeninduse Erakooli lõpetamist Tallinna oli mul suurepärane võimalus oma oskusi praktiseerida nii iseenda, kui sõprade ja uute sõprade peal.
Alates 2004 a olid mul lõpuks küüned (esialgu küll kangasküüned), millel lakk pidas vastu 3 ja rohkem nädalat!!
Olin nii õnnelik, et lõppude lõpuks sain omale ilusad pikad küüned. Muidu pidin ikka käsi peitma, sest piinlik oli oma lühikeste kihistuvateküünte pärast.
Umbes aastake hiljem läksin üle geelküüntele, sest see liimikuhi küüntel tundus ikka väga ebatervislik olevat.  Nüüdeks sai sellest kokku 16 aastat võidukat kandmist!
Eile otsustasin, et katsetan oma nõrgukeste küünte peal ära geellakkimise ja eemaldasin kogu geeli küüntelt:
Mu oma küüned polnud ealeski nii pikaks kasvanud, kui need, mis geeli all olid. Kusjuures need ei ole kihistunud ja oma küünte olukord on väga hea.
Pole mõtet karta pikka aega kunstmaterjali kandmist, sest küüneplaat koosneb n.ö surnud sarvkestast ja sealt kaudu küüned ei hinga. Aga sellest kirjutan ehk mõnes teises postituses täpsemalt.
Tegelikult ma väga armastan pikki terava kujuga ja silmapaistvaid küüsi. Lausa selliseid, millele ilmselt paljud viltu vaataks ja mis praegu üldse moes ei ole.
Süda muidugi tilgub verd neid maha võttes…
..aga otsustasin nüüd enda jaoks midagi uut proovida.
PS: tegelikult saan ehitusgeeliga omale iga kell uued pikad küüned teha, kui tahan, niiet mis ma ikka halan 🙂
Removed gel from nails
Küüned viilisin esialgu ikka päris palju lühemaks:
Muide leidsin hiljuti ühe üliägeda toote, nimelt Naili fiber soak-off geellaki, mis on parasjagu vetruv naturaalsetel küüntel.
Kandsin seda kohe igaks juhuks 3 kihti, kuna looduse poolt on mulle antud veidi üles poole kasvavad küüned, siis sain ka kuju natukene lihvida ning peale kandsin värvi geellaki ja soak off pealisgeeli.
Muide tootja lubab sellega isegi naturaalset küünt kuni 2mm pikendada (šabloonil siis).
⇐ Tulemus sai selline.
Siiani on räägitud, et geellakk vajab ideaalilähedast küünekuju ja tugevat aluspinda, et püsiks hästi  (ja ma ei mõtle siin hästi lühikesi küüsi).
Nüüd on võimalik ka veidi pehmemate naturaalsete küünte kandjatel soovida omale geellakkimist.
Soovitan järele proovida!
Ootan ka teie kogemusi ja arvamusi antud toote kohta.
Mõnusat katsetamist ja ilusat kevadet!